niedziela, 10 listopada 2013

KONKURS NA ŚWIĄTECZNE OPOWIADANIE Z MAŁGORZATĄ KURSĄ.


Ogłaszamy konkurs na świąteczne, zimowe, gwiazdkowe opowiadanie. Gatunek dowolny. Opowiadanie nie powinno przekroczyć 9000 znaków. Chętni do konkursu będą mogli konsultować się z Małgorzatą Kursą. Autorka pomoże, doradzi przy redakcji. Pięć wyróżnionych opowiadań będzie opublikowanych na blogu, a mamy nadzieję, że uda się je wydać w formie e-booka. Termin nadsyłania, do 20 grudnia. Zapraszamy do udziału. Warto.

4 komentarze:

 1. Witam
  Czy w konkursie może wziąć udział dziecko? Moja córka, która chodzi do IV klasy napisała opowiadanie pt." Leniwy Mikołaj".Opowiadanie zostało wydrukowane w gazetce szkolnej i podobno jest bardzo dobrze napisane. Czy możan je wysłać na Państwa konkurs?
  pozdrawiam Kasia T.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Kasiu, jak najbardziej może. Jedyne ograniczenie jakie podawaliśmy to 9000 znaków. Prosimy także o załączenie zgody rodziców na wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy.
  Pozdrawiam w imieniu KZK

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ponownie.
  Bardzo dziękuję za odpowiedź Mam jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób przesłać gotowy tekst do Państwa? Nie jestem najbieglejsza w sprawach informatycznych i nie znalazłam nigdzie adresu mailowego, na który można byłoby przesłać plik. Przepraszam, że w komentarzach umieszczam swoje prośby i pytania, ale Facebook jest dla mnie "czarną magią"
  Pozdrawiam Kasia T.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Kasiu, może pani przesłać opowiadanie córki wraz z załączoną zgodą na adres: ksiazkazamiastkwiatka@gmail.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń